Warsztaty
Sióstr Niepokalanek

Wyszukaj:

W

Warsztaty

S

Sesje coachingowe

COACH – to sięgając do historii (XVI w.) - człowiek, którego zadaniem było przewiezienie wyjątkowej OSOBY, do obranego przez nią CELU PODRÓŻY. COACHING parafrazując definicję R.Diltsa to proces pomagania ludziom i zespołom w odkrywaniu i realizowaniu tego, co dla nich ważne.  Coaching to wsparcie w dążeniu do osiągania konstruktywnej zmiany, poprzez odkrywanie wewnętrznych zasobów i pomoc w przekraczania osobistych barier i ograniczeń, służy rozwojowi na wszystkich płaszczyznach człowieczeństwa. 

Jeśli w jakimś wymiarze swojego życia odczuwasz potrzebę czegoś więcej, bardziej, głębiej… to pomocą może posłużyć Ci COACHING. Coaching to partnerskie spotkanie osób, w którym mogę Ci towarzyszyć na drodze Twojego wzrastania poprzez: odkrywanie tego, w co już zostałaś wyposażona przez Stwórcę, stwarzanie przestrzeni do pokonywania wewnętrznych trudności, budowanie nowych wzorców w sposobie myślenia, wsparcie w dokonywaniu wyborów i działań z poszanowaniem siebie i innych. 

Pracujemy na Twoje dziś i jutro… W obecnym czasie proponuję sesje on-line poprzez SKYPE. Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie na adres: droga.wzrastania@gmail.com

lub zostaw wiadomość poprzez Messenger:
https://www.facebook.com/DROGA.WZRASTANIA

Kalendarz najbliższych warsztatów oraz sesji coachingowych:

lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31