Warsztaty
Sióstr Niepokalanek

Wyszukaj:

W

Warsztaty

Adres

Dom Pielgrzyma Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie ul. Ojca Maksymiliana Kolbego 5, 96-515 Teresin

Data rozpoczęcia

Data rozpoczęcia rekolekcji
25 maj 2024

Data zakończenia

Data zakończenia rekolekcji
26 maj 2024

Godziny

Godzina rozpoczęcia i zakończenia rekolekcji
sobota 09.30 - 19.30, niedziela 09.30 - 13.30

Miesiąc

Miesiąc w którym odbywają się rekolekcje
Maj

Rok

Rok w którym odbywają się rekolekcje
2024

Koszt

300.00

Prowadzący

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie rekolekcji
s. Deodata (Beata Stasiak) COACH, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych

Zapisy

Telefon i mail pod którym można zgłaszać się na rekolekcje
ZGŁOSZENIA: do 20 maja 2024 r. na adres: droga.wzrastania@gmail.com

Opis warsztatów

EMPATIA(...) czasami największym darem jest gotowość do odłożenia na bok własnych problemów i otwarcie serca na drugiego człowieka, wysłuchanie go i pochylenie się nad jego cierpieniem. Jean Sasson Człowiek empatyczny jest w stanie w większym stopniu niż ktoś, kto jest empatii pozbawiony, zrozumieć postawy i działania innych dzięki temu, że umie wczuć się w ich stan wewnętrzny. Potrafi spojrzeć na rzeczywistość czyimiś oczami i wyobrazić sobie, co druga osoba czuje. Daniel Goleman, autor znanej książki „Inteligencja emocjonalna” za sedno empatii uważa umiejętność odczuwania tego, co myślą i czują inni, nawet jeśli nie będą o tym mówić.

To niełatwe, bo trzeba być tak blisko z rozmówcą, , a zarazem zachować na tyle bezpieczny dystans, żeby nie dać się „pochłonąć”. Dla osób wysoko empatycznych większym wyzwaniem jest to drugie, bo z natury mają w sobie ponadprzeciętną wrażliwość na odczucia innych. A czym jest EMPATIA wobec samej SIEBIE ?- jeśli chcesz posłuchać muzyki swojego SERCA

zbliżyć się do SAMEJ SIEBIE - zapraszam Cię na te warsztaty: TERMIN: 25- 26 maja 2024 r.sobota 09.30 - 19.30, niedziela 09.30 - 13.30 MIEJSCE: Dom Pielgrzyma Ojców Franciszkanów w Niepokalanowieul. Ojca Maksymiliana Kolbego 5, 96-515 Teresin UWAGA: Po przyjęciu zgłoszenia na warsztaty proszę indywidualnie, wg swoich potrzeb, rezerwować nocleg i posiłki w Niepokalanowie. (pod numerem telefonu 572308967, dodając: że "przyjeżdżam na warsztaty")